.

1979 година ГРОЗДОБЕР Скитам Приказни - Issue #1 - Everyman Studios Стрип - Возрасни Само см

1979 година ГРОЗДОБЕР Скитам Приказни - Issue 1 - Everyman Studios Стрип - Возрасни Само см

DEN 480.00

Тековен
Во магацинот.

САМО ПЕЧАТЕЊЕ Issue #1 - VF+ Состојба.Ова е комична книга од Everyman Стрипови во 1979 година и е со наслов Скитам Приказни и е на првото прашање и само отиде преку еден печатење на 4,000 копии Ова е исто така ВОЗРАСНИ САМО стрип.Ова е во VF+ состојба, никогаш не се користи или да се прикаже пред. ****Се должи на превозот одложувања со Пост Канцеларија ние не може да гарантира денот на испорака.Ние брод вашата нарачка во рок од 72 часа од поставувањето на вашата нарачка.Ние се извинуваме за непријатностите.****.

Параметри на производот