.

Обновливи Модел за Градење 12oz Camper Кригла, јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум Модел за Градење, Брилијантен Подароци за Пријатели, Празник Подароци

Обновливи Модел за Градење 12oz Camper Кригла, јас Не Треба Терапија, Бидејќи јас сум Модел за Градење, Брилијантен

DEN 478.80

Тековен
Во магацинот.

Модел за Градење 12oz Camper Кафе Кригла.Нерѓосувачки челик со емајл заврши.Миењето на рацете со благ детергент, се препорачува.Највисок квалитет на печатење можно е да се користи.Тоа никогаш нема да исчезнат без разлика колку пати ќе се мијат.Испратени од САД.Овој Модел Зграда 12oz Camper Кафе Кригла го прави за домот подароци кои зборуваат на личноста уникатност.Не пот над наоѓање совршен подарок некогаш повторно!Оваа кригла е убава како тоа е издржлив; голем дар да им даде на некој близок.Универзално прифаќање на кафе чаши како подароци го прави склопот на подарок избор, и оваа кригла е одличен подарок за оној што се грижи за.Настрана од тоа да биде универзален подарок објект, ќе ги преземе бар рецки високото со пополнување на кригла со кафе и посебен чај примероци, или понекогаш дури и бонбони.Зарем тоа не е слатка!Не сакате да се направи посебна личност среќен Добие оваа camper кригла пред да истече времето!.

Параметри на производот