.

Железо Бул Сила Жените Дигање Појас - Високи Перформанси Neoprene Назад Поддршка - мала Тежина & Тешки Core Поддршка за Кревање и Фитнес

Железо Бул Сила Жените Дигање Појас - Високи Перформанси Neoprene Назад Поддршка - мала Тежина & Тешки Core

DEN 598.80

Тековен
Во магацинот.

✅ ПРЕМИУМ ТЕЖИНА ПОЈАС ЗА ЖЕНИТЕ : Нашата жените кревање појас е дизајниран за максимална ефикасност, комфор и одлично изгледа.Со 5-инчен широк, ultralight флексибилна поддршка панел, нашата тежина појас обезбедува идеална степен на поддршка, истовремено овозможувајќи целосен опсег на движење за употреба за време на вежбање извршување. ✅ ЦЕЛОСНО ПРИЛАГОДЛИВ : Нашата дигање појас дизајниран специјално за жените се карактеризира со тешки-мерач челик tensioning тока со 2 инчен Најлон Велкро рака за да се овозможи брзо, лесно и сигурно се вклопуваат.12" Велкро област ви дава совршено се вклопуваат во секое време. ✅ ЛЕСНИ & ДИШЕ : пена, основни внатрешни работи се направени од мека, дише, кадифен tricot поставата удобно поддршка на назад и abdominals за време на тешки лифтови.Тешки-должност ремени ви овозможи да го поставите добра сума на компресија за да се задржи кои половината се тесни во текот на тренингот. ✅ НАЗАД ПОДДРШКА И БЕЗБЕДНОСТ : Дали сте се опоравува од повреда или туркање себе во салата, нашите кревање појаси за жените ќе ја елиминираат болката со обезбедување на вашите врати во неутрална позиција и стабилизирање на вашиот јадро за време на извршувањето. ✅ ГОЛЕМИНАТА ТАБЕЛА : ве Молиме да користите големината на табелата во листата на сликите на цел точната големина.Треба да се измери вашата вистинска половината големина со флексибилна лента, а НЕ цел од страна на панталони големина.

Параметри на производот