.

КООРДИНАТОР shamjina 3Pcs Преносни Игла Threaders 4 во 1 Плетење Жица Јамка Премиум Трајни w/Машина Рака Изработката Провира Шиење Везови Проектот Додатоци

КООРДИНАТОР shamjina 3Pcs Преносни Игла Threaders 4 во 1 Плетење Жица Јамка Премиум Трајни w/Машина Рака Изработката

DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

- Лесен за ракување, практични шиење материјали за стари, казанџии и оние кои не шиење работа, за провира а , шиење проектот и изработка на накит.Спецификација : - Материјал : Пластични, Челик - Size : 83x73x3mm/3.Светло, мали и рамни шиење алатки, не само што се добри за користење, тие лесно може да се чуваат во кутија кога не е во употреба, заштеда на простор.4 во 1 функционални, за фино конец, тешки предиво, и средна тежина теми предиво, исто така, сечење на конец.

Параметри на производот