.

Фитнес круг Фитнес Обрачот Пена Сунѓерот Пластични Монтажни Тренингот Фитнес Опрема Губење на Тежината Обрачот за Возрасни Младите Дете

Фитнес круг Фитнес Обрачот Пена Сунѓерот Пластични Монтажни Тренингот Фитнес Опрема Губење на Тежината Обрачот

DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Не се лизга, дише и удобно се чувствуваат ви даде подобар спортски искуство.Секси ви дава здрав и енергичен тело.Тенки со оружје, тенок појас, хип лифт, и тенки нозе се одличен избор за обликување совршено тело.Пена карики за возрасни, исто така, има добра потпора, може удобно околу вашата половината и да се обезбеди ефективна масажа за да се осигура дека тоа нема да се лизга во текот на употребата.【УДОБНО, ИДЕАЛЕН ФИТНЕС КАРИКИ】мека обрачот за возрасни пена може да ги намали непријатноста, и 5mm дебелина сунѓерот го штити вашиот половината, колковите и нозете од повреда.Само обидете се да направите како што,ќе расклопување тоа успешно.

Параметри на производот