.

Еден ден без Плетење се допаѓа. Само се шегувам јас немам идеја, 11-Унца Бела

Еден ден без Плетење се допаѓа. Само се шегувам јас немам идеја, 11-Унца Бела

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Совршена забава подарок за оние кои сакаат Плетењето.Специјална текст на кригла се печатени на двете страни : Еден ден без Плетење е како да се..Само се шегувам, јас немам идеја. ????Машина за миење на садови и микробранова безбедно - канцеларијата кригла е микробранова печка и машина за миење садови безбедно, но тоа не е препорачливо да се мијат во машина за миење на садови како ова ќе го промовира бледнее и постепено губење на отпечаток.Ние препорачуваме миење на рацете, така што отпечаток ќе трае подолго. ????Совршен подарок за луѓе кои се во Плетење.Опис : Високо квалитетни керамички кригла, машина за миење Садови безбедно, Микробранова печка безбедно, Украсени со целосна заврши боја сублимација.

Параметри на производот