.

Appletree Дизајн на Чевли На Својот Ум Чај за Еден Сет, Teapot Почива на Врвот на Чаша Чај, 8-Инчен

Appletree Дизајн на Чевли На Својот Ум Чај за Еден Сет, Teapot Почива на Врвот на Чаша Чај, 8-Инчен

DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Функционална и декоративни чај за еден сет, teapot е кој се одвојува од дното чај првенство.Керамички и dolamite материјал.изградени со квалитет и трајност на ум.Рака мие само, не го стави во машина за миење садови.Доаѓа подарок заградени, ќе се направи одличен подарок за себе или за некој посебно.Уникатен и шарени, додадете забава и whimsy за вашата кујна и дома décor.Appletree Дизајн е забележано за својата колекција на whimsical и шарени керамички кујна поврзани со предмети.

Параметри на производот