.

Huawei Чест 9 Случај, Gift_Source Тенок Заштитен Паричникот Телефон Случај СТП Кожа Флип Потпирачот Магнетна Маска со Кредитна Картичка Слотови Парични Џеб & врвка за околу

Huawei Чест 9 Случај, Gift_Source Тенок Заштитен Паричникот Телефон Случај СТП Кожа Флип Потпирачот Магнетна

DEN 2047.20

Тековен
Во магацинот.

Забелешка : Овој случај е одговара за Huawei Чест 9 (5.15") ,не одговара за други модели!!Ако ви треба друг модел ,ве молиме пребарување "Gift_Source" ,Можете да најдете она што ви треба.Материјал : Направен со Премиум СТП Кожа.Четири агол заштита од висок квалитет мека TPU внатрешниот кожата школка, Трајни, шок-отпорни на аглите и рабовите нудат одлична заштита за вашиот телефон, кое го заштитува вашиот телефон од учениците, гребнатини, или било која друга секојдневно носење.Мултифункционален Паричникот Дизајн : Вграден-во 3 картичка слотови, исто така, има 1 готовина џеб, погодно за чување на картички, ПРОЕКТ, лиценца или некои cashes, без да се земе вашиот паричник со вас; силен магнет останат затворени за да се задржи вашиот телефон и други лични предмети за безбедност, нема повеќе да се грижиш за губење.Креативен Дизајн : Шарени слика шема дизајн го одликува предната и задната страна на случај,го направите вашиот телефон мода и единствен, Домот Симпатична изглед и Висок Квалитет на добра допир.Погодна за Жени, Мажи, и Тинејџери од сите возрасти.Преносни Потпирачот Функција : Совршен за видео разговори и гледање филм.Паричникот случај Можат да бидат лесно да се конвертира во мирување случај за видео гледа и пораки.Целосен пристап до сите функции (Камери, Звучници, Пристаништа и Копчиња);.

Параметри на производот