.

1000 LED 403ft Божиќ String Светла и 400 LED 33ft со 75 Капки Пакет

1000 LED 403ft Божиќ String Светла и 400 LED 33ft со 75 Капки Пакет

DEN 1943.76

Тековен
Во магацинот.

【8 Осветлување Режими & Водоотпорен】Нашиот Божиќ украси надвор светла се достапни во 8 осветлување начини : Комбинација,Во Бранови,Секвенцијален,Slo-Glo,си поигруваше/Flash,Бавно Исчезнат,Трепкане/Flash и стабилна врска. 【Заштеда на енергија LED & Трајни Жица】Нашите LED Божиќ светла направени со висок квалитет бакар и пластика, не-запаливи и отпорни на временски промени, така што тие ќе траат со години без да се изгоруваат, и се користи помалку енергија и помалку скапи да се кандидира, овозможувајќи ви да го спаси во текот на подолг рок.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Економски и Трајни!.УЛ Наведени Plug и Ниско-temp LED светилки обезбедува безбедно да се допре дури и по долго време користење. 【Лесно да се Инсталира & Побезбедно】ги Задржи овие цела година, тие случај совршено топло мека околната светлина за нашиот Eave, Патио, Дек, Ограда, Гаража, Дрвја, и повеќе.Ви овозможува да заштедите време и напор. 【Пријателски Сервис и 12 Месеци Бесплатна Замена】Купи со доверба, ние поддршка ние се обезбеди 12 месец бесплатно замена и да се обезбеди 24-часовна онлајн сервисот, ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања!.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Во споредба со традиционалните Божиќни светилки, може да заштедите енергија со 90%. 【Лесно да се Инсталира & Побезбедно】ги Задржи овие цела година, тие случај совршено топло мека околната светлина за нашиот Eave, Патио, Дек, Ограда, Гаража, Дрвја, и повеќе.IP44 отворено водоотпорен дизајнирани, што е многу добра за надворешна оркестарот и не може да функционира нормално, дури и во студена зима.

Параметри на производот