.

Мали Кеси Ѓубре 2.6 Галон Ултра Дебелина Бања Кеси за Отпадоци 100 Брои Biodegradable Мини Wastebasket Ѓубре Може да Облоги за Кујна Канцеларија Спалната соба корпата за Ѓубре 10 Л?

Мали Кеси Ѓубре 2.6 Галон Ултра Дебелина Бања Кеси за Отпадоци 100 Брои Biodegradable Мини Wastebasket Ѓубре

DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

И кршење-точка дизајн го прави кеси лесно солза за разлика од ролна,octagonal дизајн на дното карактеристики на кеси течење-доказ.Според статистиката, луѓето ги користат околу 100 милијарди тони малку ѓубре кеси секоја година во целиот свет.6 инчен ѓубре кеси 10 литар,нашите ѓубре може да облоги погоден за повеќето мали кутии,кеси ѓубре мала, но дебели доволно за чување секојдневна употреба и подобро да се избегнуваат остри продукти.Тоа е причина за ужасно бела загадување,кој не може да биде автоматски составен,и направи голема штета на растенија, почва, вода, животни и луѓето суштества.Задоволството на Клиентите : Ние се обезбеди техничка поддршка за корисници 24/7, Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со вашиот цел за мали кеси ѓубре biodegradable, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно, ние со задоволство ќе ви помогнат во секое време и посакуваме среќен купување искуство.6 галон wastebasket бин облоги се 17.Мали Кеси за Отпадоци Големина : 5 Ролни од 100 точки мали кеси ѓубре 2.Biodegradable Ѓубре Торби : Нема мирис и еко-пријателски мини ѓубре кесички се направени од растително скроб материјал (PSM), еден нов вид на biomaterial базирани на природни обновливите извори на растенијата скроб екстракти, и може да се префрли во природна, без да предизвика штета на животната средина.Мали кеси ѓубре бања се направени од PSM(100% пченка скроб екстракт), тие не само што се исполнат нашите дневни потреби, но исто така може да биде составен во јаглерод диоксид и вода од страна на микроорганизмите во почвата се под природни услови за да се заврши органски циклус, тотално безопасни за човечкото тело и животната средина.

Параметри на производот