.

Музика Касета Лента Уметност Мултифункционален Училишниот Ранец

Музика Касета Лента Уметност Мултифункционален Училишниот Ранец

DEN 551.76

Тековен
Во магацинот.

Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Овој водоотпорен перница е добар избор за чување на предмети за патување, бизнис, работа, училиште, и пешачење, итн.Ние Сме Убедени Дека Ќе Ви Се Допадне На Нашите Производи.Во средината на багаж торба е пространа пакување простор, кој може да се стави дневни потреби, облека, козметика, книги, и други предмети. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ и ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ】Оваа тешка должност компјутер ранец е направен од силна затегнувачка, носат-отпорни, со висока густина, и водоотпорен 600 D обичен ткаат Оксфорд ткаенина (полиестер), со две-начин се изедначи патент и трајни висока густина најлон обидел да се обезбеди долго користење на времето.Можете да го носат на училиште, колеџ, пешачење, шопинг, велосипедизам, патување, запознавање, итн.Тој исто така одговара и на мажите и на жените.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба. 【ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ & МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ ОДДЕЛ】Има повеќе џебови, пенкало случај, и ID на џеб на фронт, кој може да ги задржи вашите важни лични работи организирани, безбедно и лесно да се најде. 【ДИЗАЈН ОПИС】Професионални DIY, поддршка на клиентите прилагодување, full-frame еден двострано печатење, ви донесе единствен персоналните ранец.Висок Услуга:Задоволството На Клиентите Со Нашите Производи Е Нашата Крајна Цел. 【Производ performance Protect 】Вашата Дигитална Опрема од Надворешни Штета : Специјализирани џебови и поместена прегради дизајниран да се задржи вашиот лаптоп,таблет сигурно и безбедно за време на вашето училиште ден, секојдневно се менуваат, или авантура патувања.

Параметри на производот