.

DUOKEAI за Еднократна употреба Дрво Служат Чамци - Природни Pinewood Земете Коцки: Совршен за Ресторани, Угостители и Храна Камиони Biodegradable и Compostable(L)

DUOKEAI за Еднократна употреба Дрво Служат Чамци - Природни Pinewood Земете Коцки: Совршен за Ресторани, Угостители

DEN 244.56

Тековен
Во магацинот.

ПРИРОДНО ДРВО КРАЈ : Овие големи pinewood чамци додадете рустик и природен допир да се мезиња, салати, entrees, десерти, и повеќе.Единствена хаос-слободни и без мака служат решение!.Големина : S : 6.0 cm*5.0 cm; L : 17.0 cm*8.5 cm.ПРИРОДАТА-ПРИЈАТЕЛСКИ : Овие дрвени храна коцки се направени од одржливо одгледува pinewood без штетни материи, bleaches, и хемикалии.Сите овие природни плочи се biodegradable и compostable.СОВРШЕН ЗА СЕКОЈА ПРИЛИКА : Овие дрво служат чамци може да биде лесно облечени или облечени машки и женски надолу за да одговара на вашиот настан.Идеален за употреба на свадби, роденденски забави, храна камиони, и се грижеа настани!.Пакетот Вклучува : 50 Компјутери Храна Коцки.Материјал : Дрво Paper Package Вклучува : 50 Компјутери Храна Trays Color : wood Quantity : 50 pcs Size : S : 6.0 cm*5.0 cm; L : 17.0 cm*8.5 cm.

Параметри на производот