.

LUOYE Ултразвучно Накит Почиста,Ултразвучно Бања Почиста Машина за Око, Очила, Часовници, Обетки, Прстен,со Дигитален Тајмер и 600 Milliliter

LUOYE Ултразвучно Накит Почиста,Ултразвучно Бања Почиста Машина за Око, Очила, Часовници, Обетки, Прстен,со

DEN 1423.20

Тековен
Во магацинот.

1in), можете да се вклопуваат речиси ништо од големината на earring до големината на еден пар на очила.Обемот на application Jewelry продавница, очила продавница, ноктите продавница, електронски работилница, види продавница, мобилен телефон на поправка продавница, стоматолошката клиника, канцелариски материјали и апарати за домаќинство, залихи, итн.Безбедна за речиси ништо, како накит, часовници, eyewear, лична нега како протези или бричење ножеви, и мали предмети за домаќинството, како копчиња и мали алатки, или прибор.

Параметри на производот