.

Faux Бисери Имитација Бисер Монистра Вештачки Бисер String Шиење Сончоглед Монистра String за Занает, Свадба, Телефон, Свадба Партија Декорација

Faux Бисери Имитација Бисер Монистра Вештачки Бисер String Шиење Сончоглед Монистра String за Занает, Свадба,

DEN 1341.60

Тековен
Во магацинот.

【Намали Било која Форма Треба】 Можете да го користите ножици за сечење било која форма треба да се било која саканата должина ви треба за вашата декорација или занаети, и бисер не ќе падне. 【Лесно Да Лепак】Овој производ е лесно да се лепак или да се шие на било која површина, како што се крпа и ткаенина.Многу погодно за DIY производство, со што процесот на производство неспокојот. 【Широко се Користи】Широко се користи, вештачки бисер синџири може да се завитка околу вазни, свеќи, цвет букети, подароци, свадба колачи, итн. 【Рамен Дното】Тоа има рамно дно , што го прави многу полесно да се залепи за други работи.Мека ткаенина, исто така, го прави процесот на производство поудобно. 【Безбедни И Здрави Материјали】Овој производ е направен на безбедни и здрави материјали, така што може да се користат со доверба.Дури и ако се користи за да се направи колачи и други храна декорација, не е проблем на сите.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Сончогледово Бисер Монистра Количина : 1 Тркалаат Материјал : Пластични Употреба : се Користи за свадба партија декорација, шиење додатоци, DIY декорација, итн.Должина : Околу. 25m/984.3 во Сончогледово Дијаметар : Прибл. 1cm/0.4 во Пакет Листа : 1 x Тек од Сончоглед Бисер Монистра.

Параметри на производот