.

SLATIOM 1.5 м/60inch Црна Лента Мерки Двојна Двострано Стигнале Tools Автоматски ABS Флексибилни Мини Шиење Мерење Лента

SLATIOM 1.5 м/60inch Црна Лента Мерки Двојна Двострано Стигнале Tools Автоматски ABS Флексибилни Мини Шиење

DEN 1397.28

Тековен
Во магацинот.

100% сосема нов и висок квалитет.Моден Дизајн.Стигнале, Флексибилни и Издржливи, 60 инчи/ 1.5 метри во Должина.Големи и Јасни Ознаки.За Прецизни Мерења на Сите Видови : Прилагоди, Шиење, Занаетчиски, Телото Мерења и повеќе. 100% сосема нов и висок квалитет.Моден Дизајн.Стигнале, Флексибилни и Издржливи, 60 инчи/ 1.5 метри во Length Large и Јасно Markings For Точни Мерења на Сите Видови : Прилагоди, Шиење, Занаетчиски, Телото Мерења и повеќе Спецификации : Производ : Црна Мерење Лента.Материјал : ABS.Боја : Црна.Вкупна должина : околу 1.5 м/60".Количина : 1 парче.Answer : ___________________________ Note : во Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инч.Ве молиме овозможи 0-5мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Црни Мерење Лента.Нема мало package Long притиснете на "ЕДИНИЦА" копчето, можете слободно одберете ја единицата меѓу M / Во / Ft.

Параметри на производот