.

VPACK Списание Датотека Носителот Организатор - СТП Кожа Канцеларија Биро Организатор Колекција за Датотеки, Списанија, Книги, Документи, Писма и Други документи (Син

VPACK Списание Датотека Носителот Организатор - СТП Кожа Канцеларија Биро Организатор Колекција за Датотеки,

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Животната средина Материјал : МДФ Woodern Одбор, СТП кожа.Карактеристики : водоотпорност, трајни и цврсти, лесен за чистење.Капацитет : Еден голем простор за вашите книги, датотеки, списанија и документи.Мулти-боја на одбраната.ГОЛЕМИНА на : 10.4*3.8*12.5 во, совршена големина за вашата канцеларија биро.VPACK Списание Датотека Носителот Организатор - Канцеларија Биро Организатор Колекција за Датотеки, Списанија, Книги, Документи, Писма и Други документи (6. Сино-СТП).

Параметри на производот