.

AmuFhota Магнетни Заварување Алатка, Заварување Магнет Главата Поправи Земјата Се Стега, Преносни Рѓа Доказ Легура Силна Адсорпција Земјата Менгеме

AmuFhota Магнетни Заварување Алатка, Заварување Магнет Главата Поправи Земјата Се Стега, Преносни Рѓа Доказ

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Спецификации : Предмет Тип : Заварување Магнет (еден силен магнет) Тип : Заварување Диск Дијаметар : Прибл.Практична настава : Овој заварување земјата менгеме носителот може да ги реши проблемите на лесно паѓа надвор од традиционалните заварување и работа на висока надморска височина.Усвојување на месинг и изолација одбор материјал, издржлив.На месинг опашка има добра заварување стабилност.Лесен За Користење : може да се држи поправи земјата менгеме на автомобил на телото и не треба да ја оштети бојата.со бакар опашка со добра заварување стабилност.Тоа има за цврсто, без budging лесно.

Параметри на производот