.

КООРДИНАТОР Пондерирана Smart Hula Обрачот за Возрасни,Губење на Тежината, Hoola Фитнес Обрачот 2 во 1 Стомакот Масажа,Не Падне Вежба Обрачот со 24 Монтажни Јазли Прилагодл?

КООРДИНАТОР Пондерирана Smart Hula Обрачот за Возрасни,Губење на Тежината, Hoola Фитнес Обрачот 2 во 1 Стомакот

DEN 719.76

Тековен
Во магацинот.

Тоа може брзо да изгори вашиот стомак, масти и двоен вашиот масти загуба ефект.Можете исто така да прилагодите тежината на sandball според вашиот план за обуки за подобро да ја заврши својата фитнес план, зацврстување на вашето тело имунитетот и да се задржи во здраво тело.(Забелешка : не се притисни на црна безбедност тока во спротивна насока,бидејќи безбедноста тока единствено можете да ги преместите 120°,во спротивно тоа ќе се скрши и се damaged PRODUCT ВКЛУЧУВАЈЌИ : 1 Х Smart Hula Обрачот(24 јазли) со тежина врти топката .(Совет : должината на јаже може да се прилагоди на вежба интензитет.)Инсталирате макара и губење на топката.Изберете го бројот на пондерирана обрачот секции според вашиот половината големина.Вие само треба да се тресат вашиот тело, така што топката глајд модели последователно според инерција пат.(Забелешка : не смее да ја надмине Половината 130cm.24 инчи) секции според половината која се вклопува во сите големини и форми. √【360° Суспендирани Масажа】масажа фитнес обрачот карактеристики на вибрациите-намалување на масажа точка која ви овозможува да се изврши 360 степени околу масажа додека го ротирате фитнес обрачот.Макарата е само погодна за оваа вежба обрачот,не за други намени. √【Монтажни дизајн】 smart hula прстенот се состои од 24 монтажни делови, пондерираниот hula прстен за вежбање може да се прилагоди на 16(одговараат за 80см / 31.)Стави на фитнес обрачот на половината и се зацврсти на црна безбедност тока.

Параметри на производот