.

Onforu 2 Пакет 150W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина & 2 Пакет 72W Потоп Светлината со Приклучокот, 15000lm Супер Светло за Безбедност Светла, 6500lm LED Работа Светлина, Отворено Пот

Onforu 2 Пакет 150W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина & 2 Пакет 72W Потоп Светлината со Приклучокот, 15000lm Супер

DEN 3311.76

Тековен
Во магацинот.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Идеален избор за голем места.Заштеда на 80-90% на вашите сметки за електрична енергија.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 【EFFICENT ЛАДЕЊЕ】LED отворено потоп светлината е дизајниран со д-тип на топлина мијалник, што го прави зголемување на воздухот контакт област и ефикасно забрзува дисипација на топлина за да го продолжи животот на вашиот ПРЕДВОДЕНА од поплави светлина.Заштеда на пазарот на трошоците за замена на светилките или да го инсталира жица. 【ШИРОК ЗРАК АГОЛ & НЕГУВА АНТИ-ОТСЈАЈ ЛЕЌА】Со висок квалитет на мисловните филм, зрак агол може да достигне и до 120°, обезбедување на ефикасна сенка-слободен осветлување.

Параметри на производот