.

Шарени Буци Сјајот Снегулки Помине Уметност Sequins 7 Пакет AllWeNeDo Сјајот Sequins Додатоци Козметички Holographic Снегулки Вклучувајќи Мулти Форма за DIY Занает Лице Очи Тело Кос?

Шарени Буци Сјајот Снегулки Помине Уметност Sequins 7 Пакет AllWeNeDo Сјајот Sequins Додатоци Козметички Holographic

DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Различни форми на сјајот шушка е посебна амбалажа.Помине уметност sequins е богат сет кој вклучува мулти форми:Љубов срцето, Шестоаголници, Месечината, Ѕвездите, Музички знаци, Цвеќиња,Слива bossom.Козметички holographic снегулки е направен од ПВЦ, може да го апсорбира извор на светлина од било која насока, да се постигне истакнуваат сјајна и прекрасна изведба ефект.Различни форми се во различни големини.Шарени буци сјајот снегулки е богат сет кој вклучува мулти форми:Љубов срцето, Шестоаголници, Месечината, Ѕвездите, Музички знаци, Цвеќиња,Слива bossom.

Параметри на производот