.

Негативни Јони Генератор, Дома Plug-in-Прочистувач на Воздух, Без Филтер за Замена, Заштеда на Енергија, Чад Отстранување, Загадувачи на воздухот, Мирис, Полен, Молчи-То

Негативни Јони Генератор, Дома Plug-in-Прочистувач на Воздух, Без Филтер за Замена, Заштеда на Енергија, Чад

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Само притиснете на копчето за да се ужива на свеж воздух.Не заземаат локално подрачје.Максималната потрошувачка на енергија на 5 W, е многу економичен мини прочистувач на воздух.Само еден on / off копчето.

Параметри на производот