.

Zouzmin 1/2 5/8 Здодевни Бар SNR0013M16+SER1616H16 Струг Внатрешни Провира Внесува Вртење Алатка за Носител со 5pcs 16ER AG60+5pcs 16IR AG60 Карбид Вртење Внесува Надворешни/Внатрешни Провира ?

Zouzmin 1/2 5/8 Здодевни Бар SNR0013M16+SER1616H16 Струг Внатрешни Провира Внесува Вртење Алатка за Носител

DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1pc 1/2" SNR0013 M16 (со клуч)+1pc 5/8" SER1616 H16 (со клуч)+ 5 компјутери 16 ER AG60 + 5 компјутери 16 IR AG60 + 20pcs завртки.За носители : цврсти тешко со добра амортизирање ефект,материјал на 42 Cr Mo, десната рака.За 16 ER(надворешен) /16 IR(внатрешни) провира вметнете : CVD обложени ,карбид conbination со Ti соединение слој слој кој тенка thiness,посебно тешки влакнести структура подобрува носат и фрактура на корозија.Погоден за полу-завршна обработка и груба обработка.Дизајн за нерѓосувачки челик , челик,бакар и алуминиум.

Параметри на производот