.

QUIETIP Случај Компатибилен со Xperia Pro-јас,Мека Работ TPU + Тешко PC Shockproof Плетенка Најлон Телефон Покријат со 2 Пакет Екран Заштитник Леќа Заштита,Зелена

QUIETIP Случај Компатибилен со Xperia Pro-јас,Мека Работ TPU + Тешко PC Shockproof Плетенка Најлон Телефон Покријат

DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Она што е Included1 x Xperia Pro-јас Мобилен Телефон Случај 2 x Калено Стакло Екран Protector2 x Ткаенина за Чистење. [Доживотна Гаранција] задоволството на Клиентите е од огромна важност за нас и ние ќе направиме се што можеме за да се направи тоа да се случи!Ако не ви се допаѓа случај, ние ќе ви вратат 100% од вашите пари назад во секое време. [Потпирачот Функција] Еден прилагодливи интегрирани 360 степени опрема, ротирачки прстен прстот на носителот подобро го спречува вашиот телефон од случајно паѓање и се лизга, а исто така може да се користи како погодно прикажување на потпирачот. [Заштитник] Висок квалитет 9 H калено стакло со тешки и цврсти доволно да се заштити вашиот телефон екран + Леќа, удобно и чувствителни на допир направи да се чувствувате ништо на екранот.

Параметри на производот