.

Rosanna Патување Послужавник, Франција, Мулти, 9.375x6.5

Rosanna Патување Послужавник, Франција, Мулти, 9.375x6.5

DEN 240.00

Тековен
Во магацинот.

Отворете Акции Пакување.Индивидуални Послужавник.Машина за миење на садови и Микробранова Безбедно.Еден Дизајн На Моделот. 9.75" X 6.5" Правоаголна Форма.Истражуваат минатото дена на меѓународниот туристички со порцелански коцки изложен ephemera пронајден од Rosanna целиот свет.

Параметри на производот