.

ACCL Премиум Мини-DVI Машки VGA Женски, 6 инчен Кабел

ACCL Премиум Мини-DVI Машки VGA Женски, 6 инчен Кабел

DEN 501.84

Тековен
Во магацинот.

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Параметри на производот