.

Креативни Едноставност Удобно Затворен Јадење Стол, Мрежа Назад Удобно Backrest Стол за Кујна трпезарија Сала за состаноци на Хотел Прием на Прием на Стол Фотелја, lsxysp,

Креативни Едноставност Удобно Затворен Јадење Стол, Мрежа Назад Удобно Backrest Стол за Кујна трпезарија Сала

DEN 513.60

Тековен
Во магацинот.

Совет : Ако можете испратете ни фотографии по производ логистика и превозот на штета, можеме да го замени или наплата за слободни.Совети Ние само го продаде канцеларија стол и не се вклучат и други производи.Нашата продавница има различни стилови, столици со различни функции, се надевам дека можете да ги пребарувате трпеливо и купи омилени производи.Дише и удобно, еколошки.

Параметри на производот