.

DAPOTO Меламнин Dinnerware Сет за 4-16 Компјутери:Кампување Јадења Сет со Вечера Плочи,Салата Чинии,Чаши и Чинии.Лесен и Трајни.Внатрешна и Надворешна Употреба.

DAPOTO Меламнин Dinnerware Сет за 4-16 Компјутери:Кампување Јадења Сет со Вечера Плочи,Салата Чинии,Чаши и Чинии.Лесен

DEN 956.40

Тековен
Во магацинот.

Врвен Квалитет : BPA free.Топ-управување со машина за миење садови безбедно.Не микробранова или употреба во печки.Dinnerware 16-сет вклучува : 4 вечера плочи,4 салата плочи,4 чаши и 4 чаши.Меламнин материјал : Направен од меламнин кој е издржлив,пауза отпорни,чип отпорни и отпорен на гребење.На меламнин dinnerware собата е многу помалку breakable од керамички dinnerware сет.Совршен за внатрешна и надворешна употреба,кампување или партии.Лесно чистење-up : Со нашиот потпис високо сјаен финиш,храна слајдови право надвор од плочи со брз исплакнете за лесно чистење-up по оброци.Задоволство : Ако овој dinnerware собата е изгубен,оштетен или има било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас на прво место.

Параметри на производот