.

SIFDNRGNFN Страната Ореви 1-50pcs Multicolor Алуминиум Легура Страната Заклучување Ореви М2 М3 М4 M5 M6 Навој Теренот 0.4~1mm Најлон Прстен Авто-Заклучување со Завртки Капа сврзувачки

SIFDNRGNFN Страната Ореви 1-50pcs Multicolor Алуминиум Легура Страната Заклучување Ореви М2 М3 М4 M5 M6 Навој

DEN 1396.80

Тековен
Во магацинот.

Анти- ' рѓа и анти-корозија.Издржлив и силен Страната Ореви, совршен за внатрешна и надворешна употреба.Тема на Теренот : 0.4 mm(М2) 0.5 mm(M3) 0.7 мм(М4) 0.8 mm(М5) 1mm(M6).Производ сила : Одделение 4.8. Алуминиум Легура обезбедува добра отпорност на корозија и сила, додека рамнина на површината нема крај или обложување.Авто-заклучување serrated прирабница и копа во материјалот се прицврстени за да го спречите олабавување.

Параметри на производот