.

Глуждот/Зглоб Тегови за Жени, Мажи, Деца - Рака Нога Тегови Сет со Прилагодливи Рака - Трчање, Џогирање, Gymnastic, физикална Терапија, Фитнес - Избор на 1 lb 2 кг 3 кг 4 кг 6 кг 8

Глуждот/Зглоб Тегови за Жени, Мажи, Деца - Рака Нога Тегови Сет со Прилагодливи Рака - Трчање, Џогирање, Gymnastic,

DEN 1159.20

Тековен
Во магацинот.

Тежок е Поставено на Располагање : Сиво - 5 кг (×2).Може да се носи или околу вашиот зглобовите, зглобови, раце или нозе.Удобноста & Издржливост : Добро направени со удобно, влага-wicking, издржливи материјали кои се вклопуваат удобно против вашата кожа.Прилагодливи Одговара : Лесен за употреба и полетување со доволно долго за безбедност на рака, така што ќе може да се опуштиме или олабави нив како што гледате се обезбеди одговара.Флексибилност : Идеален за одење, џогирање, работи, спринт, гимнастика, аеробик, возење велосипед, јога, удар бокс, карате, вежбање други обуки вежби.Сила за Обука : Тонирање на вашите мускули и согорувањето калории за да се забрза губење на тежина, сила и издржливост.

Параметри на производот