.

PrettyG 10 Грама/Пакет - Розово Злато Пеперутка Форма Сјајот Sequins - Фестивал Запалено Убавина Шминка На Лицето Тело Помине Уметност Декорација B0230

PrettyG 10 Грама/Пакет - Розово Злато Пеперутка Форма Сјајот Sequins - Фестивал Запалено Убавина Шминка На Лицето

DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

1.ДОВОЛНО за ДА се ИСКРА ДО НЕКОЛКУ ЛИЦА : Секоја торба пакет со 10 грама сјај!Изгледаат и се чувствуваат убаво каде и да одите!Ќе треба сјајот гел или тело лепак. 2. ШИРОК ОПСЕГ НА УПОТРЕБА.Поп некои под окото како глам сјајот солзи, или на јаготки за одразува нагласи.Во коса ние тоа го сакаат се меша во со плетенки или насликани во средината разделба.На телото, прашина некои од collarbones и рамениците за супер блескава ефект.Микс од бои и техники заедно и можностите за убавина се бескрајни!. 3. ВАШАТА ИМАГИНАЦИЈА Е НЕ да се ОГРАНИЧИ на : овој производ е за козметички , но исто така може да се користи за сјај сенки, телото сјај, се соочуваат со сјајот, сјајот на ноктите, косата сјајот, козметички сјајот, уметности & занаети, партија оркестарот.Насекаде може да сакате да го користите. 4. 100% ПО ПРОДАЖБА на ГАРАНЦИЈА : ние секогаш сме на интернет , кога имате било каков проблем ,ние ќе ви помогнат slove тоа одеднаш. 5.БОГАТ ИЗБОР : Ние сме вистински производство фабриката , да ги имаме сите видови боја, големина, облик сјајот, ако сакате да го прилагодите вашиот посебен стил и сакаат да се види на каталог , само нас контакт.

Параметри на производот