.

YIMEESUN Корсет Половината Тренер Жените, Под Облека Половината Тример Долниот Стомак Маст Shapewear

YIMEESUN Корсет Половината Тренер Жените, Под Облека Половината Тример Долниот Стомак Маст Shapewear

DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

Кука и Око затворање.Тоа е многу погодна за губење на тежината обука, фитнес ремени, па дури и појава на постпартална поддршка појаси.Нашите производи се дизајнирани со увезени гума, neoprene, која ја подобрува согорувањето на мастите ефект од пет пати.Ако сакате да го задржи твојот ГРБ ПОДДРШКА : Нашата половината тример cincher girdle може да ви помогне да се ослободи од hunchback и поддршка на вашите врати,поправи вашиот лошо држење на телото за елегантен изглед.Ако сакате брзо ОБНОВУВАЊЕ ПОСТПАРТАЛНА : Нашата половината shaper појас помага да се стегне подигањето на кожата, компресира на масти да се изедначи на стомакот и брзо враќање на совршена фигура за постпартална мајки и големиот стомак.Телото shaper може да chaned големина сакате, да го прилагодите големина во секое време според вашите потреби, и да ја намалат половината тежина преку континуирано компресија калапи за намалување на половината.Ако сакате HOURGLASS СЛИКА : Нашата половината cincher се изгуби стомак маст кука може да се прилагоди во секое време за да се вклопи вашето тело крива до најголема мера,е долга тоа беше & покриен ЦЕЛИОТ стомак, намалување на половината од 3-5in,ако сакате да се SNATCHED ова е половината тренер за вас.Ако сакате да се ПОТ повеќе време на ВЕЖБАЊЕ : Нашата одлична faja neoprene половината cincher за жените можат да ги задоволат вашите потреби и барања,ќе се забрза потење во вашиот јадро повеќе од редовниот фитнес-облека за време на вежба, да се зголеми вашите стомачни област температура (Сауна Ефект) согоруваат маснотиите и телесната тежина брзо.

Параметри на производот