.

Ид Kyan лична Карта Печатач Чистење Комплет за Hdp5000, пакување од 10 Лепило за Чистење Картички 10 Чистење Брише 4 Чистење Брисеви и 3 Долго Чистење Картички CK-F89200

Ид Kyan лична Карта Печатач Чистење Комплет за Hdp5000, пакување од 10 Лепило за Чистење Картички 10 Чистење

DEN 1840.80

Тековен
Во магацинот.

CK-F89200 чистење комплет содржи 4 глава за печатење чистење брисеви +10 чистење брише+10 Лепило за Чистење Картички+3 Долго Чистење картички.Да ги користите овие картички секој 700 до 1000 отпечатоци и да ја задржите вашиот печатач водење на врв нивоа на перформанси.Цена ефективен начин за одржување и зголемување на работниот век на вашиот машини.Лесен за користење; безбедно и ефикасно, Погоден за HDP5000. Повеќе cleanroom печатач чистење колекции ве молиме посетете ја нашата Ci Kyan.

Параметри на производот