.

Навивам за Јадење Сушење Багажник, Преносни Количка за Јадење Сушење Рек Проширување Јадење Сушење Рек Мали Нерѓосувачки Челик Сад Strainers за Кујнски Мијалник (12 - 23) (

Навивам за Јадење Сушење Багажник, Преносни Количка за Јадење Сушење Рек Проширување Јадење Сушење Рек Мали

DEN 2282.40

Тековен
Во магацинот.

На 30 дупки на дното се за добра дренажа.【Прилагодлива Должина】 : На садови сушење рек донесува стигнале дизајн. 【Отпорност на топлина】 : На садови се троши багажник со храна-безбедно силиконски слој, отпорни на топлина до 400°F (204°C), не содржи Bpa, и може да се користи во dishwashers.Можете да остатокот увери!. (4) Тоа исто така може да се користи за садови сушење душеци, кујнски мијалник кутии, потоне опфаќа, потоне душеци, сунѓерот полици, овошје hammocks, потоне colander блузи, кујнски мијалник организаторите, Rv складирање соби, camper додатоци и нешто што може да се мисли на. 【Јадење Drainer Сушење Рек】 : Тоа се прави на 304 нерѓосувачки челик и има трајни структура. 【2 Дополнителни Складирање Кошеви】 : На ролна сушење решетката е опремена со 2 монтажни складирање кошеви.Веќе не мора да се грижите за вашиот лажици, гранки, ножеви, капаци и други мали предмети лизгање во мијалникот.Мултифункционален Садови се Троши Решетката За Кујната Countertops : (1) Овој преклопен потоне садови сушење решетката може да не се користи само како машина за миење на садови за воздух-сушење прибор, како што се мијат чаши, тави, чаши, чаши, чинии, прибор за готвење, bakeware; (2) исто така може да се користи како зеленчук филтер за чистење на овошје и зеленчук; (3) Или да се користат како не се лизга мат за топла готвење или печење на countertop.Може да се стави на тешки лонци, тави, порцелан, керамика. 【Лесно Да се Чисти】 : Оваа храна-безбедно јадење drainer сушење решетката е масло-отпорни, лесно да се чистат со плакнење или машина за миење садови.Тоа е една од голема кујна gadgets, за уредно кујна и топол дом.

Параметри на производот