.

qingrushui 2 парчиња Отворено Спортски Тренинг носечките Хривнија Нога Прстен Силикони Работи Јога Фитнес Ефикасно Согорување Масти,Бела

qingrushui 2 парчиња Отворено Спортски Тренинг носечките Хривнија Нога Прстен Силикони Работи Јога Фитнес Ефикасно

DEN 1077.60

Тековен
Во магацинот.

Тој е дизајниран за сила и флексибилност.Толку пати перење, уништи вашиот biceps, одете на прошетка или да се обучуваат вашиот јадро.Конечно, надградба на вашиот дом салата заслужува.НАПРАВИ СПОРТ ПОЛЕСНО : Со нараквица, Горење калории во времето кога ќе одење/работа и сите Дневни активности.Направи спорт полесно за вас.

Параметри на производот