.

Simayixx Забен Конец Орална Нега за Чистење Забен Конец Зема Орална Нега Рамна Линија Лак Toothpick Линија чистење со забен Конец се Држиме Одржлив, Еко Пријателски Природн

Simayixx Забен Конец Орална Нега за Чистење Забен Конец Зема Орална Нега Рамна Линија Лак Toothpick Линија чистење

DEN 203.28

Тековен
Во магацинот.

ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ - Нашите конец зема се направени главно од пченка-скроб и пакувани во еко-пријателски хартија за пакување, конец зема се фокусира на минимизирате стресот врз животната средина, додека обезбедување од прва класа искуства.ТЕНОК КОНЕЦ - тенкиот конец струже меѓу тесни забите и го стимулира непцата.Текстура ги собереш длабоко чисти помеѓу забите, за да се отстрани храната и плакот.РАЗДЕЛУВАЈТЕ ОТПОРНИ Дизајнирана за да слајд лесно помеѓу забите без сечење.ДАДЕ СВЕЖ се ЧУВСТВУВААТ - Кул Нане вкус, Simayixx забен конец веднаш се отстранува мал остатоците од храна кои се заглавени помеѓу забите и околу непцата, и што може да доведат до лош здив, за преку чист.ЗАГАРАНТИРАНА - сакаме оваа забен конец, и ние сме сигурни дека ќе е премногу.Сепак, ако за било која причина, не, не се грижи!Само испрати назад нашиот начин за целосно рефундирање на куповната цена.Тоа е природно квалитет со непобедлива гаранција.Зошто да се задржи во потрага кога ќе го најде својот решение, токму тука!.Боја : Бела.

Параметри на производот

Material:
Plastic, nylon wire
Length:
7.5cm/2.95''(approx)
Color:
White
Quantity:
1set(100pcs)
Note:
Transition:
1cm=10mm=0.39inch
No retail package. :
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes:
1set(100pcs) x denta Floss(other accessories demo in the picture is not included.) :