.

304 од не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Менгеме 48-51mm Црево Стегач Алатка 4PCS

304 од не ' Рѓосувачки Челик, Т-Топ Менгеме 48-51mm Црево Стегач Алатка 4PCS

DEN 352.56

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Трајни 304 од не ' рѓосувачки челик.Во споредба со нормален нерѓосувачки челик,тоа е побезбеден, потрајни,нетоксични и отпорни на корозија.Тоа е од висока цврстина и не е лесно да се деформира.Одговара на цевка со дијаметар : 48-51mm(Повеќе димензии ве молиме погледнете на сликата).Пакет : 4 PCS.Единствена заклучување орев дизајн заклучување на црева или цевки цврсто под вибрации и вртежен момент.Ве молиме мерка на надворешен дијаметар на цевката ќе се инсталира пред да купите.

Параметри на производот