.

Ноктите Gilter 0.1 mm Дополнителна парична Казна Holographic Бели и Шарени Сјајот Spangle Прашина за DIY Кармин,Козметика,Ноктите Уметност, Занает Декорација - (Боја: Виолетова 200 Г?

Ноктите Gilter 0.1 mm Дополнителна парична Казна Holographic Бели и Шарени Сјајот Spangle Прашина за DIY Кармин,Козметика,Ноктите

DEN 1087.20

Тековен
Во магацинот.

Боја : Виолетова 200 grams.Type : Other.NET WT : 10g 50g 200g 500g 1kg.Количина : 1 торба.Материјал : МИЛЕНИЧЕ.Опис : Големина : 0.1 mm , 1/256 , 004 "Пакување : Resealable bag Be користи во DIY кармин,козметика ,ноктите уметност, бања и телото производи,занаети, смола накит, мешање во боја, печат, scrapbooking Green Item Спецификација : Потекло : CN(Потекло)НЕТО-WT : 10g 50g 200g 500g 1kg Quantity : 1 bag Material : PETItem Тип : Ноктите Сјај.

Параметри на производот