.

gduukk Бања Столици Бања Столици Бања Туш Столче | Дебела Алуминиумска Легура Бања Седиштето Aisle Промена Чевли Стол | Против Пролизгување Бања Столче за Стари лица со п

gduukk Бања Столици Бања Столици Бања Туш Столче | Дебела Алуминиумска Легура Бања Седиштето Aisle Промена Чевли

DEN 3663.60

Тековен
Во магацинот.

★Главната рамка материјал е подебел алуминиум, безбедност оптоварување до 150kg, да ви даде доволно поддршка сила.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт. ★Седиште висина прилагодливи, погоден за различни висина групи; седиште страна на туш рамка, туш повеќе погодно. ➤Име на производ : Туш Столче➤Модел : S-0106➤Карактеристики : Погоден за стари лица бремени жени или луѓе со лоши нозете и нозете, професионални бања стол, да ви даде доверба, цена-ефикасен, дебела алуминиумска легура, вчита до 150 KG➤Превозот листа : 1 * Туш Столче➤Забелешка : ●за време на Испорака 10-20 дена●Врати опсег од 30 дена➤Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да внесете продавница пребарувате➤Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со email Cleaning метод : Влажна крпа чистење, сува naturally Tips : 1.Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга. ★Не се лизга морон нога подлога, повеќе стабилна и безбедна; нема потреба да се користи на други инсталирање алатки, завртки доаѓаат со копчиња, лесна инсталација напор.

Параметри на производот