.

Cambro 1520409 Camtray 15 X 20 Правоаголник Руменило Случај на 12

Cambro 1520409 Camtray 15 X 20 Правоаголник Руменило Случај на 12

DEN 4377.36

Тековен
Во магацинот.

Сите целта, трајни послужавник за само-услуга за јадење.Дизајниран од fiberglass со засилен агли.Идеален за брза храна, кафетерии и храна судови.Редење на гкл за брз, хигиенски сушење.NSF наведени и машина за миење садови безбедно.На трајни, сите намена Camtray е светски индустриски стандард – нуди долготрајни услуга, лесни градежни, а 53 бои за бренд вредност во секој пазар.Конструиран со високо влијание fiberglass, правоаголна Camtray е идеален за повик за јадење, храна судови, и кафетерии.Зајакнати рабови се обезбеди оваа лента е чип и попуштат отпорни за најбрз интензивна индустрија.Покрај тоа, Camtray може да се направи со вашето лого или дизајн, безбедни за висока топлина комерцијални dishwashers.За брз, хигиенски сушење, на лента е исто така опремен со безбедни редење на гкл за соодветен проток на воздух.Инвестирајте во вашиот оброк услугата искуство со класичен, неспоредлив Camtray решение!.

Параметри на производот