.

Wongeto Смола Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 Бендови и Полнење 3 SE Бенд,Замена на Зглобот Додаток Розово Злато Тока Фитнес Бендови Ремени Хривнија Wrist

Wongeto Смола Бендови Компатибилен за Fitbit Полнење 4 / Полнење 3 Бендови и Полнење 3 SE Бенд,Замена на Зглобот

DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен со Fitbit Полнење 4 /3/3 SE полнење 3 Смола види бенд.Овој стилски сит dressy полнење 3 Бендот е една големина за сите, предложи врвка за околу големината е 5"-7.67".Тоа е едноставно да се отстранат линкови и да ги преземат бендот во и надвор од себе.Тоа изгледа елегантен и останува во место, ако тоа се беше.Удобно да се носат : мода види бендови е направен од премиум смола, без мирис, без иритација на кожата,Секое парче на смола е полека полиран од страна на искусни artificers.Во комбинација со премиум желка-тон Смола, нуди нов хривнија изглед за вашата паметни часовници,Совршен додаток за вашиот види.Лесен и Вода-Отпорни:Оваа Смола Види Бенд за Fitbit Полнење 3/4 е лесен,полесен од нерѓосувачки челик метал бенд, не предизвика никаков товар на вашиот зглоб,многу удобен за носење и отпорен на вода, можете да го користите и во повеќето вода средина исто како миење раце, пливање и нуркањето.Добар подарок : Тоа е голем дар избор за денот на Мајката, денот на Благодарноста ,денот на Вљубените, Божиќ Партија, Годишнина и Роденденски подарок.Одличен за по-продажбата на услугата : Доколку имате било производ проблем или проблеми,можете да не контактирате во секое време,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.Пакет вклучувајќи : 1x Watch бенд.1xlinks отстранување алатка(smart watch не е вклучен).

Параметри на производот