.

Шише Другар Вода Полици - 3 и од 5 Литри Шишиња - 3-Лента Jug Систем за Складирање на - Кат Заштитник за Drips - Слободна Стои Организаторот, за Дома, Канцеларија, Кујна, Мага?

Шише Другар Вода Полици - 3 и од 5 Литри Шишиња - 3-Лента Jug Систем за Складирање на - Кат Заштитник за Drips

DEN 1199.76

Тековен
Во магацинот.

3-КОЦКИ, ИМА 3 Слоевит дизајн ви овозможува да магацинот екстра шишиња вертикално и чувајте ги надвор од подот.ИЗГРАДЕНА ВО КАПЕ ПОСЛУЖАВНИК - Шише Другар е изградена во капе лента помага да го заштитите вашиот подови од течни шишиња; Фаќа drips да се задржи вашата кат суво за да се спречи оштетување и се лизга опасности.СИТЕ ПЛАСТИЧНИ, ДОЛГОТРАЈНИ - Сите Шише Другар делови се изградени со лесни, издржлива пластика кои никогаш нема да кора, рѓа, чип или ги кородираат да ви трае долго време; Димензии : 14.75? L x 21.5? D x 29.31? H. ДОМ ИЛИ КАНЦЕЛАРИЈА УПОТРЕБА, ПРИСПОСОБЛИВИ - Шише Другар ви овозможува да ги организирате вашиот дом и канцеларија со намалување на подот нередот; Поврзувајте било каков Шише Другар систем со други складирање системи во нашата линија и да се создаде вистинска големина систем за вашиот простор.ПОДДРЖУВА ДО 50 КГ, ЛЕСНО СОБРАНИЕТО - Делови лесно да се држат во место за кавга-бесплатно собранието; не за алатките кои се потребни; Секое Шише Другар комплет содржи детални собранието настава на состојба; sturdily изградени да се одржи до 50 кг на лента.

Параметри на производот