.

Убава Dreamcatcher Ручек Торба За Обновливи Изолирани Ручек Кутија Термички Оброк Tote Комплет Ручек Кулер Торба Организатор

Убава Dreamcatcher Ручек Торба За Обновливи Изолирани Ручек Кутија Термички Оброк Tote Комплет Ручек Кулер Торба

DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

Перење Инструкции : Тоа Е Препорачливо Да Се Мијат Со Рака, Не Кајгана, Не Се Вртат Сува, И Нека Се Исуши Природно.Отстранлив Тока Се Справи Со Рака : Ова Бенто Кутија Со Монтажни Тока Се Справи Со Рака Може Да Биде Кои Им Било Ранец И Куфер, Што Го Прави Идеален За Ручек Торба За Работа, Канцеларија, Училиште И Патување.Голем Капацитет : 10"(26cm) X 8"(21cm) X 4"(11cm), Овој Ручек Торба Tote Торба Е Доволно Да се Одржи Ручек И Топла/Ладна/Свежи Сокови.Мрежа Џеб, Од Една Страна Може Да Се Одржи Чадори, Садови, Салфети , Шише За Вода, Итн.Оваа Моќна Организациона Способност Може Лесно Да Се Носат Повеќе Храна И Да Се Подобри Вашиот Дневен Готова Брза.Добар Оброк Првично Торба За Пакување На Здрави Оброци За Работа Или Имаат Пријатен Викенд Пикник.По-Продажбата На Услугата : Доколку Имате Било Недоразбирање За Производите Што Сте Го Добиле, Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас, Ние Дефинитивно Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа, Среќен Шопинг!.Издржлив Материјал : Убава Dreamcatcher Ручек Торба Е Направен Од Оксфорд Ткаенина (100% Полиестер) + Quilted + Peva, Со Користење На Високо-Квалитетни Оксфорд Ткаенина, Задебелена Средниот Слој И Храна-Одделение Peva Обвивка, Силни И Издржливи, Можат Да Одржите Храната Топла/Ладна За Неколку Часа.Еден Zippered Џеб На Предната Страна.Постои Мрежа Торба На Левата Страна (На Левата Страна Од Предниот View), рачен Webbing (25cm Должина) На Врвот, И Тока Отворање И Затворање.На Мека И Еластична Торба Може Да Се Одржи Многу Храна/Закуски.Ако Сте Во Потрага За Удобен За Обновливи Ручек Перниче, Тогаш Нашата Прекрасна Dreamcatcher Ручек Торба Е Само Она Што Ви Треба.

Параметри на производот