.

Пиво Првенство Трајни Киселина Отпор Hexcup за Бар за Дома

Пиво Првенство Трајни Киселина Отпор Hexcup за Бар за Дома

DEN 1387.20

Тековен
Во магацинот.

Заштита на животната средина : направени од ps материјал.КТВ, бар, ноќен вкупно, семеен собир, забава, итн.Дома живот, исто така може да се користи, не е лесно да се скрши, не е лесно да се деформира.Може да се користи во угостителството.Киселина и алкално на корозија, висока температура не ослободување на штетни хемикалии безбедни и сигурни.

Параметри на производот