.

Acorn Бебе Бременоста Перница - Бременост и Постпартален Темно Сива боја 55 x 31in U-Облик Поддршка Породилно Перница и се Покрива

Acorn Бебе Бременоста Перница - Бременост и Постпартален Темно Сива боја 55 x 31in U-Облик Поддршка Породилно

DEN 791.76

Тековен
Во магацинот.

[Спијам Како Бебе] : Кога спиење за две, удобно се зариваат во Acorn Бебе Бременоста Тело Перница; Проп вашето бебе се судрат и на спиење убедливо преку ноќ; Удобноста е од витално значење за време на бременост и мајчинство кревет перница е совршен за страна, или стомак, прагови. [Поддршка на Вашето Тело] : Поддршка на главата, вратот, рамото, стомакот, грбот и нозете со полно тело перница; Држач за вас и вашето бебе да се судрат нагоре додека гледа телевизија или читање; Во кревет, у облик на тело перница ве спречува да истурам и вртење. [Употреба Постпартална] : По породувањето, употреба на бебето тело перница како медицинска перница; Пост-Хирургија, у форма со полно тело перница обезбедува поддршка и перница за болка и болка во мускулите; Проп перница околу половината така може да се одржи на вашето новороденче во вашите раце без болка. [Квалитетот Можете Да им Верувате] : Нашата меки породилно тело перница задржува цврстината и може да се одржи тежината на целосна одгледува возрасни и бебето; Отпакувате темно сива боја на бременоста перница капак и машина за миење. [Пакет Детали] : Пакетот вклучува 1 темно сива боја 55 x 31-инчи (140 x 78cm) со полно тело на бременоста перница; Лесни за спиење тело перница тежи 4.6 lbs (2.1 kg).

Параметри на производот