.

Најновите 2021 HP 14 Дијагонала HD Лаптоп КОМПЈУТЕР, AMD Athlon Злато 3150U Процесор, AMD Radeon Графика , 4GB RAM, 128GB SSD, 802.11 ac, Bluetooth 5, HDMI, Windows 10 Дома, Црна W/ Valinor Додатоци

Најновите 2021 HP 14 Дијагонала HD Лаптоп КОМПЈУТЕР, AMD Athlon Злато 3150U Процесор, AMD Radeon Графика , 4GB

DEN 9576.00

Тековен
Во магацинот.

Processor AMD Athlon™ Злато 3150 U (2.4 GHz база на часовникот, до 3.3 GHz max зголеми часовник, 4 MB L3 cache, 2 јадра)Меморија 4 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 4 GB)Хард Диск од 128 GB SATA 3 TLC М. 2 SSDDisplay 14-инчен (1366 x 768) дијагонала HD, Bright View, микро-edge, WLED-позадинско осветлување, 220 nits, display Optical се Вози БЕЗ DVD-Write Multimedia Картичка 1 мулти-формат SD медиуми картичка reader Audio Двојна звучници веб Камера HP True Vision 720p HD camera Wi-Fi Realtek 802.11 b/g/n/ac (2x2) Bluetooth Bluetooth 5.0 combo Ports 1 x USB Тип-C Генералот 1 2 x USB Тип-Генералот 1 1 x HDMI 1 x Микрофон/Слушалки Комбо Jack Battery 3-cell 41 ПОТ Литиум-јонска Батерија интегрирани, 45 W Smart AC adapter Operating Систем Windows 10 Дом во С Режим, Искуство најсигурен Windows некогаш е изградена со брзо подигање пати, зголемена одговорност, и додаде заштита од фишинг и малициозен софтвер.Тежина 3.24 lb Dimensions 12.76 x 8.86 x 0.71 in Finish и Боја Black Accessory Valinor 32 GB USB 3.0 стик вклучени .

Параметри на производот