.

Јасно Биро Заштитник Подлога, Надградени 2mm се Згусне 16 x 32 Инчен Транспарентен Не се Лизга Текстура ПВЦ Мека Биро за Пишување Мат Круг на Рабовите Биро Заштитник за

Јасно Биро Заштитник Подлога, Надградени 2mm се Згусне 16 x 32 Инчен Транспарентен Не се Лизга Текстура ПВЦ

DEN 1195.20

Тековен
Во магацинот.

ИЗДРЖЛИВИ И АНТИ-СТАТИЧКИ : Нашата маса влошки се направени од еко-пријателски, без мирис ПВЦ и го штити вашето биро од гребнатини, scuffs, дамки, и spills на врвот на масите како заштитник.Исто така, ова биро подлога со анти-статички дизајн помага да се елиминира статички електрицитет и заштита на вашата опрема од оштетување на статички електрицитет.ТЕКСТУРА/МАТИРАНО : Овој елегантен јасно биро подлога има анти-лизга текстура дното кои ги мат во едно место, дури и во интензивен игри или работат.Во меѓувреме вие исто така може да уживате во една јасна перспектива за да ги видите фотографиите и календари, да ги става под.ЗАОБЛЕНИ РАБОТ ДИЗАЈН : Нашата маса мат заштитник има тркалезна работ дизајн да го заштитите вашиот лактите и лактите од pokes, посекотини, и повреда.Тоа ја зголемува вашата продуктивност на работа и го задржува вашето биро долготрајни.ВОДООТПОРЕН И ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : Водоотпорен и oilproof површина е многу лесно да се чисти од хартија или мокра крпа.Тоа е голема маса заштитник за да ги задржи вашите клупи чиста и уредна, идеален за канцелариски бироа, компјутерски бироа, кафе на маса, трпезариска маса итн.ИНДИВИДУАЛИЗИРА : мека ПВЦ биро подлога може да се намали до совршена големина за да се вклопи во вашиот маса и тоа може да се постават рамен лесно(ако е завиткан, може да се рамни брзо со ставање тешки предмети врз него или да користите удар фен).Тоа е одличен подарок за вашите клупи.

Параметри на производот