.

DIAOD Црвено Безделник Троседот-Фотелја Троседот Мрзливи Велур Мала Софа Виткање Стол Кат Софа, Фотелја

DIAOD Црвено Безделник Троседот-Фотелја Троседот Мрзливи Велур Мала Софа Виткање Стол Кат Софа, Фотелја

DEN 7528.08

Тековен
Во магацинот.

★ Висока-квалитет кадифени ткаенини, мека на допир, дише и кожа-пријателски, освежување и паметни, и шик. ★ Мулти-ниво backrest на вредноста може да се сретнат разни потреби. ★ Користење на патент, на патент е рамен, лесно да се отстрани и да се мијат, убава и практична. ★ Исклучителна крои работа, таписерии и едноставен атмосфера. ★ Боја : Големи црвени.

Параметри на производот