.

Вежба Лекар DD350X Вежба Малку Острилка

Вежба Лекар DD350X Вежба Малку Острилка

DEN 1182.24

Тековен
Во магацинот.

SHARPENS СТАНДАРД ВЕЖБА БИТОВИ – од 3/32" да 1/2" стандард пресврт битови.Идеален за продавници кои користат најчестите малку стилови & е соодветен за употреба со дрво и лесни метали.ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН и ИЗГРАДЕНИ ЗА ИЗДРЖЛИВОСТ - индустриска сила дијамант острат воланот што нема да го промени обликот со текот на времето, & кул дизајн, така битови не се загрее и ќе ја изгуби својата калење како што се изостри нив.6 нога кабелот за напојување.ДВЕ ЛЕСНИ ЧЕКОРИ - ја елиминира потребата за усогласување порта & поедноставува острат процес, со што 350 X совршен избор за дома работилници.Едноставно се обезбеди малку & пак чак дури и бројот на половина врти за да се постигне совршен 118° агол.V-блок и вилиците се одржи на малку токму во место & се осигура дека вие не мора да се грижите за вилицата извртување, дури и кога се работи со мали делчиња. 3-годишна ГАРАНЦИЈА - ги штити секоја Вежба Лекар малку острилка против дефекти поради изработка или дизајн.ПРОИЗВЕДЕНИ ВО ОРЕГОН - ние дизајн, инженер, & го склопиме нашиот острат машини сите под еден покрив во САД.Ќе работиме напорно за вашите пари, & вашиот алатки се инвестиции.Ние сме посветени на создавање на квалитетна алатки со квалитетни компоненти & поддржувајќи ги со најдобри еден-на-еден за поддршка на корисниците што некогаш ќе го добијат.

Параметри на производот