.

HealthSmart Прочистувач на Воздух и Воздух Sanitizer со UVC Ултравиолетова Светлина Која ја Чисти и до 300 Квадратни Метри Pluggable, Црна, 1 Count

HealthSmart Прочистувач на Воздух и Воздух Sanitizer со UVC Ултравиолетова Светлина Која ја Чисти и до 300 Квадратни

DEN 576.00

Тековен
Во магацинот.

ПРЕНОСНИ ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХ приклучоци во било кој штекер и започнува со чистење веднаш.Единица покрива до 300 квадратни метри што го прави совршен воздух два за спални соби, бањи, кујни и соби.МИНИ ПРОЧИСТУВАЧ на ВОЗДУХОТ може да се користи со или без фан за.Тоа е кога 'јас' на копчето се турка во.Фан е смислено дизајниран да се молчи и не вознемирувачки.ПРИКЛУЧОК ВО ВОЗДУХОТ ПРОЧИСТУВАЧ СПЕЦИФИКАЦИИ : 2.56 x 1.65 x 6.10 мерење 4.76 оз.Откако Вклучен во било 120v штекер, единицата автоматски ќе се вклучи, но може да потрае неколку минути за сијалица да топлина и светлина нагоре.Answer : ___________________________ Note : ултравиолетова светлина е емитирана од сијалицата кога мали прочистувач на воздухот единица е, око повреда или иритација може да настанат.ЕПА Воспоставување Бр 074132-TWN-001.

Параметри на производот