.

AmuFhota Астронаут Ashtray Украси, Смола Spaceman Бројки, Tabletop Пепел Носителот, Дома Декоративни Занаети за Дом, Автомобил, Канцеларија Декорација(Стил 2)

AmuFhota Астронаут Ashtray Украси, Смола Spaceman Бројки, Tabletop Пепел Носителот, Дома Декоративни Занаети

DEN 681.36

Тековен
Во магацинот.

ã€Лесно да се useã€'Цртан филм Астронаут Ashtrays е лесно да се чисти со вода.Погоден за користење во дневна соба, спална соба, студија, продавница прозорци се поставени, итн. Големина : 4. -Материјал : Смола.Стил : Стил 4 Апликации : Дом, канцеларија, сала за конференции,автомобил, ресторан, хотел, бар и други прилики.Одличен начин да го сокријат грозен пепел.Не е како голем отворен ashtray со која можете да ги видите сите грди пушки или пепел. ã€Приоритетни materialã€'Астронаут Ashtray е направена од еколошки смола материјал, и е дизајнирана според објектот облик, кој е погоден за ставање на работите.Пакет Вклучувајќи 1 * Ashtray. ã€Со капак design〠" на отворено Смола Астронаут Ashtray со капак држи дожд надвор, држи пепел и задник. ã€Уникатен appearance〠" Користење на Астронаут Ashtray Внатрешна Декорација, можете да си замислите дека сребро-бела апартманите е одеднаш пред вас. ã€Погоден за giftsã€'Овој Пренослив Астронаут Ashtray со Капак е одличен подарок за пушачи, а нејзиниот елегантен облик ви овозможува да уживате во животот.Карактеристики Астронаут ashtray -Боја : Како што е прикажано.Анти-пропадна дното дизајн, сместен многу балансирана.Возење метеор и да падне во вашата област за да патуваат во вселената.Тоа е многу погоден за дом, канцеларија, бар, кафуле, хотел, ресторан, и сл.

Параметри на производот